Lista produktów marki DEN BRAVEN

18,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Nakładanie SUPER MASA SZPACHLOWA DEN BIT-U zaczynamy od ubytków trudno-dostępnych i sufitu, kierując się od strony okien w ku środkowi pokoju. Gładzie gotowe można nakładać ogromnie cienką warstwą, a nawet tzw. mgiełką – czyli o grubości 1 mm. SUPER MASA SZPACHLOWA DEN BIT-U nie jest przeznaczona do zaciągania grubych warstw– czyli do prostowania ścian czy naprawiania sporych ubytków. Gładzie gotowe wymagają minimum 6 godzin na utwardzenie i dopiero wówczas można nakładać drugą warstwę.

35,50 zł
Produkt dostępny

Uszczelnianie połączeń pokryć dekarskich (blachodachówka, dachówka), rynien, rur spustowych, opierzeń, blach profilowanych, kołnierzy okien dachowych, balustrad, masztów, akcesoriów dachowych. Awaryjne naprawy dekarskie. Usuwanie przecieków wody. Wypełnianie pęknięć w betonie, kamieniu. Przy tworzywach sztucznych przeprowadzić test na tolerancję rozpuszczalników zawartych w produkcie.

114,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Den Braven Folia w Płynie Na Zewnątrz to produkt o półpłynnej masie izolacyjnej, wyprodukowany na bazie wodnej dyspersji polimerowej, wypełniaczy i środków uszlachetniających, która służy do  wykonywania zabezpieczeń przeciwwilgociowych.