Zestawy prysznicowe podtynkowe - systemy natryskowe - ADAMEX

Zestawy natryskowe

Wielofunkcyjne zestawy natryskowe

Zestawy prysznicowe dają nam wiele możliwości, jeśli chodzi o ich wybór. Obecnie, poza klasycznymi kolumnami prysznicowymi, do wyboru mamy również zestawy prysznicowe podtynkowe, które ze względu na ukrytą w ścianie instalację i przyłącza, dodają naszej łazience prestiżowego wyglądu. Systemy natryskowe mogą być proste i składać się z samej baterii w komplecie ze słuchawką, mogą także być bardziej wielofunkcyjne i zawierać również deszczownicę. Zestaw prysznicowy powinien być dostosowany do naszych potrzeb i zapewniać komfort użytkowania. Dla osób ceniących wygodne rozwiązania, doskonałe będą zestawy prysznicowe z termostatem, które pozwalają na niezwykle łatwą regulację temperatury oraz spore oszczędności w opłatach za wodę. 

Zestawy natryskowe z deszczownicą

Podczas wyboru zestawu natryskowego, należy zwrócić uwagę na jakość jego poszczególnych elementów. Słuchawki prysznicowe muszą być dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb, a także wielofunkcyjne. Węże prysznicowe powinny być wytrzymałe - obecnie możemy zaopatrzyć się również w węże bezskrętne. Wybierając baterie natryskowe z deszczownicą powinniśmy zwrócić uwagę na to, jak szeroki zasięg strumienia ma deszczownica oraz czy jej wielkość odpowiada naszym potrzebom.

Aktywne filtry

417,40 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

DESZCZOWNICA

drążek metalowy 110 cm
regulowana wysokość mocowania zestawu do ściany
regulowany odstęp deszczowni od ściany ułatwiający prawidłowy montaż

średnica głowicy talerzowej 20 cm
Easy Clean System - łatwe usuwanie kamienia wapiennego z deszczowni
mydelniczka
przełącznik metalowy z wkładką ceramiczną

BATERIA NATRYSKOWA

regulator ceramiczny
montaż naścienny
przyłącze mimośrodowe G1/2 rozstaw 150 ± 20 mm
podłączenie natrysku G1/2 - wyjście górne
chrom

NATRYSK

średnica rączki natrysku 11 cm
ilość funkcji rączki natrysku - 3
Easy Clean System - łatwe usuwanie kamienia wapiennego z rączki natryskowej
wąż natryskowy 150 cm w oplocie metalowym

175,61 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw natryskowy, punktowy LOFT GOLD, to znakomity produkt, który idealnie pasuje do nowoczesnego i designerskiego wnętrza. Charakteryzuje się bardzo dużą precyzją wykonania, a także funkcjonalnością. Rodzaj strumienia może być zmieniany dzięki specjalnemu przyciskowi Magic Click. Wszystkie produkty z funkcją Magic Click wyposażone zostały także w technologię easy-clean z systemem antykamiennym, dzięki czemu są odporne na osadzanie się kamienia oraz łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

568,29 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw natryskowy VALVEX LOFT to idealny pomysł na element komfortowej i niebanalnej łazienki. Jest niezwykle praktyczny i uniwersalny, dlatego dobrze prezentuje się w większości wnętrz.

Właściwości:

- supercienka deszczownica o grubości 2,5 mm
- regulowana wysokość deszczownicy
- bateria natryskowa 2-funkcyjna
- słuchawka 3-funkcyjna z systemem Magic Click