Zestawy prysznicowe podtynkowe - systemy natryskowe - ADAMEX

Zestawy natryskowe

Wielofunkcyjne zestawy natryskowe

Zestawy prysznicowe dają nam wiele możliwości, jeśli chodzi o ich wybór. Obecnie, poza klasycznymi kolumnami prysznicowymi, do wyboru mamy również zestawy prysznicowe podtynkowe, które ze względu na ukrytą w ścianie instalację i przyłącza, dodają naszej łazience prestiżowego wyglądu. Systemy natryskowe mogą być proste i składać się z samej baterii w komplecie ze słuchawką, mogą także być bardziej wielofunkcyjne i zawierać również deszczownicę. Zestaw prysznicowy powinien być dostosowany do naszych potrzeb i zapewniać komfort użytkowania. Dla osób ceniących wygodne rozwiązania, doskonałe będą zestawy prysznicowe z termostatem, które pozwalają na niezwykle łatwą regulację temperatury oraz spore oszczędności w opłatach za wodę. 

Zestawy natryskowe z deszczownicą

Podczas wyboru zestawu natryskowego, należy zwrócić uwagę na jakość jego poszczególnych elementów. Słuchawki prysznicowe muszą być dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb, a także wielofunkcyjne. Węże prysznicowe powinny być wytrzymałe - obecnie możemy zaopatrzyć się również w węże bezskrętne. Wybierając baterie natryskowe z deszczownicą powinniśmy zwrócić uwagę na to, jak szeroki zasięg strumienia ma deszczownica oraz czy jej wielkość odpowiada naszym potrzebom.

Aktywne filtry

216,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw natryskowy, punktowy LOFT GOLD, to znakomity produkt, który idealnie pasuje do nowoczesnego i designerskiego wnętrza. Charakteryzuje się bardzo dużą precyzją wykonania, a także funkcjonalnością. Rodzaj strumienia może być zmieniany dzięki specjalnemu przyciskowi Magic Click. Wszystkie produkty z funkcją Magic Click wyposażone zostały także w technologię easy-clean z systemem antykamiennym, dzięki czemu są odporne na osadzanie się kamienia oraz łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

979,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw natryskowy VALVEX LOFT to idealny pomysł na element komfortowej i niebanalnej łazienki. Jest niezwykle praktyczny i uniwersalny, dlatego dobrze prezentuje się w większości wnętrz.

Właściwości:

- supercienka deszczownica o grubości 2,5 mm
- regulowana wysokość deszczownicy
- bateria natryskowa 2-funkcyjna
- słuchawka 3-funkcyjna z systemem Magic Click