Izolacja akustyczna ścian, stropu - Izolacja dźwiękowa - ADAMEX

Izolacja akustyczna

Jednym z etapów budowy domu jest wykonanie izolacji akustycznej, która skutecznie zabezpiecza ściany oraz stropy, a dokładniej: ścian działowych, sufitów podwieszanych oraz okładzin i obudów ściennych. Znacząco wpływa na komfort życia, wytłumiając wszelkie dźwięki i hałasy z zewnątrz. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór materiałów do akustycznej izolacji budynków.

Izolacja akustyczna poprawi zatrzyma dźwięk w obrębie danego pomieszczenia i nie dopuści odgłosów z zewnątrz.

Materiały do izolacji akustycznej – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Jeśli szukasz odpowiednich materiałów do izolacji akustycznej domu, koniecznie zwróć uwagę na współczynnik pochłaniania dźwięku. Jednym z najskuteczniejszych produktów, zapewniających skuteczną izolację akustyczną jest wełna akustyczna, która doskonale zatrzymuje hałas z zewnątrz, eliminuje pogłos oraz wycisza budynek od wewnątrz.

Jeśli szukasz innym materiałów izolacyjnych, przydatnych podczas budowy domu, zwróć uwagę na nasze materiały do izolacji cieplnej oraz izolacji przeciwwodnej. Życzymy udanych zakupów!

Aktywne filtry

189,90 zł
Produkt dostępny

WEŁNA ISOVER AKU-PŁYTA gr.100MM

Wełnę izolacyjną używa się w charakterze towaru do ocieplenia budynków mieszkalnych, oraz dodatkowo do izolowania przestrzeni w nich. 

Jej struktura jest niezwykle elastyczna, wskutek czego często ma zastosowanie w przeróżnych zagłębieniach, przeważnie w ocieplaniu dachów oraz stropów. Obecnie wełna jest istotnym uzupełnieniem dla styropianu, za sprawą małej termo przepuszczalności.

171,50 zł
Produkt dostępny

Wełna izolacyjna — tu dowiesz się kiedy  ją można wykorzystywać

WEŁNA ISOVER AKU-PŁYTA gr. 50MM  używa się jej w charakterze artykuł do ocieplania domów, i dodatkowo do izolowania pomieszczeń w nich. 

Jej budowa jest nadzwyczaj elastyczna, na skutek czego wygodnie ma zastosowanie w różnych zakamarkach, w szczególności w okolicach dachu a także stropów.