TYNK MP-75 LEKKI 30kg KNAUF

TYNK MP-75 LEKKI 30kg KNAUF

Tynk gipsowy Knauf MP 75 to idealny wybór gdy mamy do otynkowania ściany lub sufity. Jest on nakładany maszynowo, tylko  w jednej warstwie, co ma ogromny wpływ na szybkość wykonywanej pracy.


Zastosowanie:

- Tworzenie powierzchni gładkich na ścianach i sufitach wewnątrz budynków. Jako tynk jednowarstwowy do wszystkich rodzajów podłoża.
- Od piwnicy po dach, do wszystkich pomieszczeń o maksymalnej wilgotności powietrza 70%, łącznie z kuchniami i łazienkami o zwykłym wykorzystaniu
- Jako podłoże pod różnego rodzaju farby i tapety
- Jako podłoże do układania płytek ceramicznych o ciężarze do 25kg/m2
- Jako podłoże pod tynki wykończeniowe
- Jako podłoże pod masy szpachlowe

32,69 zł
Brutto 1 - 2 dni robocze
 Produkt dostępny
 

Bezpieczne zakupy - zapłać przy odbiorze!

 

Akceptujemy płatność kartą w sklepach stacjonarnych

 

Odbiór osobisty / transport ADAMEX (tylko gotówka)

 

InPost Paczkomaty / kurier DPD

Opis

TYNK MP-75 LEKKI 30kg KNAUF

Tynk gipsowy Knauf MP 75 to idealny wybór gdy mamy do otynkowania ściany lub sufity. Jest on nakładany maszynowo, tylko  w jednej warstwie, co ma ogromny wpływ na szybkość wykonywanej pracy. Jego główną zaletą jest to iż sprawdza się na wszelkich podłożach mineralnych, nie ma oczywiście przeciwwskazań do stosowania go w ogrzewanych zimową aurą pomieszczeniach.

Tynk gipsowy Knauf MP 75  gdy wyschnie, tworzy gładkie i nadzwyczaj równe powierzchnie, których nie musisz później równać gładziami. Wykonasz nim tynki o grubości w przedziale 8 - 50 mm, nawet w kuchniach lub łazienkach. Maksymalna dopuszczalna wilgotność pomieszczenia dla tego tynku to aż 70%!

Tynk maszynowy Knauf MP 75 z powodzeniem może być wykorzystywany zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i użyteczności publicznej.

Opis

Knauf
G-GIP000067
Nowy produkt
2019-12-16

Zobacz także