Wełna elewacyjna do ocieplenia domu - mineralna, szklana - ADAMEX

Wełna

Wełna elewacyjna

Wełna elewacyjna to wysokiej jakości materiał wykorzystywany do wykonywania izolacji cieplnej budynków. Jej zastosowanie jest niezwykle szeroki. Wykorzystuje się ją m.in. do ocieplana ścian działowych, poddasza czy stropodachu. Sprawdzi się zarówno przy konstrukcjach nowoczesnego budownictwa szkieletowego, jak i przy ocieplaniu zabytkowych budynków. Wybierając wełnę mineralną, koniecznie zwróć uwagę na to, by miała jak najniższy współczynnik przewodzenia ciepła oraz wysoką gęstość. Bardzo istotne jest także, by wełna była ognioodporna i cechowała się dobrą akustyczną izolacją budynków.

Wełna do ocieplenia domu

W domach bardzo dużo energii pochłania ogrzewanie. Wynika to zwłaszcza ze strat ciepła przez ściany, podłogi oraz dach. Z pomocą przychodzi jednak wełna do ocieplenia domu, która – podobnie jak styropian – zapewnia zminimalizowanie strat ciepła i dodatkowo podnosi efektywność energetyczną budynków, dzięki czemu opłaty za ogrzewanie stają się znacznie niższe.

Aktywne filtry

97,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

WEŁNA EUROWOOL M17 10CM 

Wełnę izolacyjną wykorzystuje się jako artykuł do ocieplenia mieszkań, oraz dodatkowo do izolowania przestrzeni w nich. 

Jej budowa jest nadzwyczaj elastyczna, dzięki czemu łatwo ma zastosowanie w rozmaitych zakamarkach, najczęściej w ocieplaniu dachów i stropów. Obecnie wełna jest istotnym uzupełnieniem dla styropianu, dzięki swojej niskiej termo przepuszczalności.

Współczynnik przewodzenia ciepła lambda λD to 0,035 W/mK

93,20 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

WEŁNA ISOVER SUPER MATA gr.20CM

Wełnę izolacyjną wykorzystuje się jako artykuł do izolowania mieszkań, i dodatkowo do izolowania pomieszczeń w nich. 

Jej struktura jest niesłychanie elastyczna, wskutek czego łatwo stosuje się ją w różnych zakamarkach, najczęściej w ocieplaniu dachów a także stropów. Aktualnie wełna jest istotnym uzupełnieniem dla styropianu, dzięki swojej niskiej termo przepuszczalności.

99,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

WEŁNA ISOVER UNI MATA PLUS gr.15 

Wełnę izolacyjną wykorzystuje się w charakterze produktu do ocieplania domów, oraz również do izolowania pomieszczeń w nich. 

Jej struktura jest bardzo elastyczna, i z tego względu wygodnie ma zastosowanie w różnych zagłębieniach, w szczególności w ocieplaniu dachów a także stropów. Aktualnie wełna jest jest uzupełnieniem dla styropianu, za sprawą małej termo przepuszczalności.

224,99 zł
Produkt dostępny

WEŁNA ISOVER UNI MATA gr.15

Wełnę izolacyjną używa się w charakterze towaru do izolacji domów, oraz także do izolowania pomieszczeń w nich. 

Jej konstrukcja jest niesłychanie elastyczna, i z tego względu często stosuje się ją w przeróżnych zakamarkach, przeważnie w okolicach dachu i stropów. Obecnie wełna jest jest uzupełnieniem dla styropianu, dzięki swojej małej termo przepuszczalności.

205,56 zł
Produkt dostępny

WEŁNA ISOVER SUPER MATA gr. 5 

Wełnę izolacyjną wykorzystuje się jako towaru do izolowania mieszkań, i również do izolowania przestrzeni w nich. 

Jej budowa jest bardzo elastyczna, i z tego względu często stosuje się ją w różnych zagłębieniach, przeważnie w ocieplaniu dachów a także stropów. Aktualnie wełna jest istotnym uzupełnieniem dla styropianu, za sprawą niskiej termo przepuszczalności.

210,00 zł
Produkt dostępny

Wełna izolacyjna — WEŁNA ISOVER SUPER MATA gr.15

Wełnę izolacyjną używa się w charakterze produktu do izolacji domów, oraz również do izolowania pomieszczeń w nich. 

Jej struktura jest niesłychanie elastyczna, wskutek czego wygodnie ma zastosowanie w rozmaitych zagłębieniach, przeważnie w okolicach dachu a także stropów. Obecnie wełna jest jest uzupełnieniem dla styropianu, za sprawą niskiej termo przepuszczalności.

226,00 zł
Produkt dostępny

WEŁNA ISOVER SUPER MATA gr.10 tu dowiesz się w jaki sposób  ją można wykorzystywać

Wełnę izolacyjną wykorzystuje się w charakterze produktu do ocieplenia budynków mieszkalnych, oraz dodatkowo do izolowania przestrzeni w nich. 

Jej struktura jest niesłychanie elastyczna, na skutek czego wygodnie stosuje się ją w rozmaitych zakamarkach, przeważnie w ocieplaniu dachów i stropów. Obecnie wełna jest istotnym uzupełnieniem dla styropianu, za sprawą niskiej termo przepuszczalności.

226,00 zł
Produkt dostępny

Wełna izolacyjna — WEŁNA ISOVER UNI MATA gr.10 

Wełnę izolacyjną używa się jako produktu do izolowania domów, oraz dodatkowo do izolowania pomieszczeń w nich. 

Jej konstrukcja jest bardzo elastyczna, dzięki czemu wygodnie ma zastosowanie w przeróżnych zagłębieniach, przeważnie w ocieplaniu dachów a także stropów. Obecnie wełna jest jest uzupełnieniem dla styropianu, za sprawą małej termo przepuszczalności.