Montaż Drzwi i Okien - Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Milanówek

W naszym sklepie budowlanym świadczymy usługę montażu okien i drzwi. Prawidłowo osadzone okna i drzwi to jedyny gwarant bezproblemowej eksploatacji. Wieloletnie doświadczenie zdobyte przez naszych specjalistów pozwala uzyskać pełne zadowolenie klientów. Zapraszamy do kontaktu.

montaż drzwi i okien

Gratis - pomiar i wycena


Wycena przebiega w modelu: PROJEKT – POMIAR – WYCENA
Pracujemy na produktach firmy Plastimet, sprawdzonego rodzimego producenta o 25 letnim doświadczeniu na rynku. Okna Plastimet spełniają najnowsze normy oraz posiadają innowacyjne rozwiązania, co czyni je doskonałym wyborem do Twojego domu lub mieszkania.


Oprócz montażu okien oferujemy również usługę demontowania okien na specjalne życzenie. Cena ustalana jest zawsze indywidualnie.

Montaż okien:

  • Okien PVC
  • Okna Aluminiowe
  • Okna Drewniane
  • Okna Drewniano-Aluminiowe


Oferujemy bardzo wygodną usługę montażu okien w Twoim ulubionym sklepie budowlanym.

Projekt możesz wysłać wcześniej drogą mailową, a potem umówić się na spotkanie ze specjalistą i połączyć je z zakupem niezbędnych produktów.

Nie tracisz czasu oraz uzyskujesz rzetelną usługę na profesjonalnych produktach. Podczas całego procesu utrzymujemy stały kontakt z klientem, żeby jak najlepiej wykonać naszą pracę.

Montaż drzwi - zaufana ekipa

Montaż drzwi co do zasady polega na osadzeniu ościeżnicy i zawieszenia skrzydła. Mimo tego wydawać by się mogło prostego zadania, często prace wymagają od nas dużo doświadczenia i dokładności. Jeśli wcześniej tego nie robiliśmy, oraz nie mamy osoby, która pomogłaby nam przy montażu, jedynym sensownym wyborem zostaje sprawdzona ekipa. Tutaj z pomocą przychodzą nasi specjaliści. Oferujemy profesjonalny montaż przez wykwalifikowany zespół, który już nie jedne drzwi, pisząc kolokwialnie ma za sobą. Atrakcyjna cena, pomiar i wycena za darmo.

Z naszych usług montażu drzwi i okien skorzystali mieszkańcy pochodzący z takich miast jak m.in.: Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Nowy Dwór Mazowiecki, Milanówek, Brwinów - okolice Warszawy.