Jak złożyć zamówienie

Sklepy Adamex oferują szeroki asortyment budowlany – od drobnych artykułów po te wielkogabarytowe. Zapraszamy do składania zamówień online oraz telefonicznie:

✔ „Zamów i odbierz”, to rozwiązanie opracowane z myślą o osobach, które nie mają czasu na poszukiwanie produktów na sklepowych półkach. Zamówienie i płatność odbywają się przez stronę www.eadamex.pl.
Następnie odbiór produktów możliwy jest w wybranym oddziale.
Proces zamówienia jest intuicyjny i prosty, natomiast informacje o możliwości odbioru towaru dostają Państwo mailowo.
Zamówienia odbierane są przy kasie, a przygotowane produkty czekają na Państwa już kolejnego dnia.

„Zamów przez telefon” – jeśli czas nagli i nie pozwala na zagłębienie się w produkty na naszej stronie internetowej, mogą Państwo złożyć zamówienie również telefonicznie. Pomożemy w wyborze odpowiednich artykułów, ustalimy formę, termin i koszt dostawy.
Aby złożyć zamówienie telefonicznie, należy skontaktować sie pod nr 501 577 627.
Płatność za produkty możliwa jest przy odbiorze transportu gotówką lub przy kasie w oddziale, z którego ma zostać odebrane zamówienie.

Transport ADAMEX
▪ Produkty zakupione w naszych sklepach zostaną dostarczone pod wskazany adres w ustalonym terminie.
▪ Koszt transportu zależy od odległości między wybranym punktem dostawy a jednym z naszych oddziałów.
▪ Produkty dostarczymy w dogodnym terminie, który należy wpisać w uwagach.
▪ Posiadamy samochody ciężarowe z HDS, które poradzą sobie z ciężkimi materiałami. W przypadku dużych zamówień prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu indywidualnej negocjacji cen. Cena nie obejmuje wniesienia towaru.

Transport kurierem
▪ Miejsce dostawy jest dalej niż nasze strefy? Wybierz opcję dostawy przez kuriera, który bezpiecznie dostarczy Twoje zamówienie na podany adres.